Genel

Alaybey Hp Servis

Alaybey Hp Servis Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza birçok elektronik ve teknolojik aletler girmiştir. Hayatımıza giren teknolojik ürünlerin bakım ve onarım ise oldukça önemli olduğu için sizlere alaybey hp servis firması olarak en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Firmamız sizlere birçok geniş alanda bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Donma sorunları, hardisk değişimi, format atmak, klavye değişimi, upgrade hizmeti, mavi ekran sorunu gibi birçok cihazınızda yaşanan sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojik cihazların uzun süreli kaliteli bir şekilde kullanılması oldukça önemlidir. Artan döviz kuru ile birlikte yeni teknolojik cihaz almak oldukça maliyetli olacağı için olağan teknolojik cihazlarınızın bakım ve onarımını firmamız ile iletişime geçerek yaptırabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Hp Servis Telefon İrtibat Numaralarımız
0 232 450 02 02 – 0 543 455 02 02

 

 

Notebook Adaptör

 

Notebooklarınızın bozulan adaptörünü değişimini ve tamirini uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Hp Servis İzmir firması olarak sizlere hp adaptör için en kaliteli hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız.

Adaptörler notebookların çalışması ve açılması için en önemli cihazlardır. Yıllarca kullanım sebebi ile eskiyebilir, kablosu kopabilir ve ya yanabilir. Adaptörlerin notebookunuza daha ciddi sorunlar yaşatmasına engel olabilmek için adaptörlerinizde bir sorun fark ettiğiniz an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Notebook Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?

Notebook Tamiri Bilgisayarları düşürme, sıvı dökme, herhangi bir darbe alması gibi birçok sebeple notebook anakartları sorun yaşamaktadır. Notebook anakart ise genel olarak bilgisayarın anakartının değiştirilmesi ile gerçekleşmektedir.

Notebook bilgisayarlar minimal olmasından ve her yere taşınabilmesinden dolayı en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasındadır. Bir notebook bilgisayarının kaliteli bir şekilde çalışabilmesi için anakartının kaliteli ve sağlam olması gerekir.

 

Ekran Değişimi Hizmeti

Hp Servis İzmir firması olarak her markaya ait notebook bilgisayarlarınızın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından özellikle notebook LCD ekran değişimi hizmetlerimiz notebook bilgisayarlarınızın markasına özel olarak şekilde yapılmaktadır.

Notebook bilgisayarların LCD ekranları darbe, düşürme, sıvı dökme gibi sebeplerle ve ya daha derin olan anakartının yanması ile de birçok sorun yaşayabilmektedir. Firmamız tarafından en kaliteli LCD ekranlar ile notebook bilgisayarlarınızın ekranlarını değiştirmekteyiz. Notebook LCD ekran değişimi hizmetlerinin nasıl yapıldığı ve fiyatları konusunu buradaki yazımızda sizler için derledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button